Mennyibe kerül egy webshop bérlés?Minek készíttessek webshopot drágán, ha bérelhetek webáruházat kezdeti költségek nélkül is? Miért fizessek egyáltalán, ha már annyi ingyenes lehetőség áll a rendelkezésemre (vatera, teszvesz) az internetes kereskedelem terén? 

Ismerős a kérdés, ugye? Rengeteg jónak tűnő ajánlatot, vagy akár ingyenes ajánlatot is láthat az interneten webáruház témakörben, de vajon melyik az, amivel valóban jól jár?


„Ingyenes” lehetőségek

Sokan értékesítik termékeiket és szolgáltatásaikat a Vaterán és a Teszveszen – mely első látásra ingyenesnek tűnik. Ugyanakkor komoly jutalékot fizet minden értékesített termék után – és ha nem 1 Ft a minimálár, akkor bizony-bizony a termék feltöltése után is.

Számoljunk! Van 80 terméke, darabonként 2.000 Ft-ért szeretné eladni őket, hogy egy terméken legyen 200 Ft (10%) haszon. A feltöltés ára a Vaterán: 400 Ft, de még nem adott el semmit, és ebben még nincs kiemelés. Ha mindent elad, egy termék után 120 Ft jutalékot fizet, összesen 9.600 Ft-ot = 10.000 Ft a költsége, 16.000 Ft a bevétele, tehát összesen 6.000 Ft a nyeresége!!! Ezért ül x órát az internet előtt és töltögeti fel a termékeit!

A lehetőség messze nem ingyenes, sőt, ha valóban kereskedni szeretne, ez az egyik legdrágább lehetőség.

Webshop bérlés

Webáruházat bérelhet már havi 5.000 Ft-tól – sőt, több helyen két hétig ingyen tesztelheti. Nagyszerűen hangzik, nem igaz? Ide feltölthetek több száz, vagy ezer terméket, a saját webshopomon nincs konkurenciám, mint a Vaterán – tiszta haszon egy ilyen lehetőség, ugye?

Számoljunk! Havi 5.000 Ft egy évben: 60.000 Ft. Ez ugye így már nem is olyan kevés, ugye? <strong>Attól még, hogy Ön havonta fizet, nem lesz olcsó!


Webshop készítés megrendelésre

Nálam megrendelheti webáruházát – előre tisztázott, korrekt feltételekkel, s akár már a héten lehet saját webáruháza. Keressen bizalommal!